W poniedziałek 11 maja  po raz piętnasty w naszym przedszkolu będziemy obchodzić Święto Optymizmu. Tego dnia wspólnie z innymi Optymistycznymi Przedszkolami z  całej Polski celebrujemy radość życzliwość i pozytywne spojrzenie na świat.

To wyjątkowy czas, w którym wzmacniamy w dzieciach wiarę we własne możliwości uczymy dostrzegania dobra oraz budujemy atmosferę wzajemnego wsparcia i uśmiechu. Wspólne dziania, zabawy i symboliczne gesty przypominają nam wszystkim, jak wielką moc ma optymizm – zarówno  w życiu dzieci, jak i dorosłych.