W poniedziałek 11 maja po raz piętnasty w naszym przedszkolu będziemy obchodzić Święto Optymizmu. Tego dnia wspólnie z innymi Optymistycznymi Przedszkolami z całej Polski celebrujemy radość życzliwość i pozytywne spojrzenie na świat.
To wyjątkowy czas, w którym wzmacniamy w dzieciach wiarę we własne możliwości uczymy dostrzegania dobra oraz budujemy atmosferę wzajemnego wsparcia i uśmiechu. Wspólne dziania, zabawy i symboliczne gesty przypominają nam wszystkim, jak wielką moc ma optymizm – zarówno w życiu dzieci, jak i dorosłych.